Persistent URL (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Label
cs: Popisek

en: System
cs: Systém

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Category %label has been deleted.
cs: Kategorie %label byla smazána.
