Persistent URL (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Label
de: Beschriftung

en: Provider
de: Anbieter

en: Static
de: Statisch

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Providers
de: Anbieter

en: Persistent URL
de: Dauerhafte URL

en: Category %label has been deleted.
de: Kategorie %label wurde gelöscht.
