Persistent URL (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Label
eo: Etikedo.

en: System
eo: Sistemo

en: Provider
eo: Provizanto
