Persistent URL (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Disabled
es: Desactivado

en: Label
es: Etiqueta

en: System
es: Sistema

en: Provider
es: Proveedor

en: Static
es: Estático

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Providers
es: Proveedores

en: Category %label has been deleted.
es: %label categoría ha sido eliminada.
