Persistent URL (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Disabled
et: Keelatud

en: Label
et: Nimetus

en: System
et: Süsteem

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?
