Persistent URL (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Label
fi: Tunnus

en: System
fi: Järjestelmä

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Providers
fi: Tarjoajat

en: Modifiers
fi: Muuntimet

en: Category %label has been deleted.
fi: Kategoria %label poistettu.
