Persistent URL (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Label
fr: Libellé

en: System
fr: Système

en: Provider
fr: Fournisseur

en: Static
fr: Statique

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Providers
fr: Fournisseurs

en: Persistent URL
fr: URL persistante

en: Modifiers
fr: Modifieurs

en: Category %label has been deleted.
fr: La catégorie %label a été supprimée.
