Persistent URL (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Label
gl: Etiqueta

en: System
gl: Sistema

en: Provider
gl: Proveedor

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Providers
gl: Proveedores
