Persistent URL (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Disabled
he: מושבת

en: Label
he: תווית

en: System
he: מערכת

en: Provider
he: ספק

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Persistent URL
he: כתובת URL מתמידה

en: Modifiers
he: משנים
