Persistent URL (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Label
hr: Oznaka

en: System
hr: Sustav

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?
