Persistent URL (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Label
hu: Címke

en: System
hu: Rendszer

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Static
hu: Állandó

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Providers
hu: Szolgáltatók
