Persistent URL (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Label
hy: Պիտակ

en: System
hy: Համակարգ

en: Provider
hy: Մատակարար
