Persistent URL (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Disabled
id: Non Aktif

en: System
id: Sistem

en: Provider
id: Penyedia

en: Static
id: Statik

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?
