Persistent URL (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Disabled
ja: 無効

en: Label
ja: ラベル

en: System
ja: システム

en: Provider
ja: プロバイダー

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Category %label has been deleted.
ja: カテゴリー %label が削除されました。
