Persistent URL (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Label
ka: სათაური

en: System
ka: სისტემა

en: Provider
ka: პროვაიდერი
