Persistent URL (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Label
lt: Etiketė

en: System
lt: Sistema

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?
