Persistent URL (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Label
ml: അടയാളം

en: System
ml: സിസ്റ്റം

en: Provider
ml: ദാതാവ്
