Persistent URL (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: System
nl: Systeem

en: Static
nl: Statisch

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Persistent URL
nl: Persistente URL

en: Modifiers
nl: Stijlwijzigingen

en: Category %label has been deleted.
nl: Categorie %label is verwijderd.
