Persistent URL (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Label
oc: Etiqueta

en: System
oc: Sistèma

en: Static
oc: Estatic
