Persistent URL (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Label
pt: Etiqueta

en: System
pt: Sistema

en: Provider
pt: Fornecedor

en: Static
pt: Estático

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Category %label has been deleted.
pt: A categoria %label foi apagada.
