Persistent URL (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Label
ru: Метка

en: System
ru: Система

en: Provider
ru: Поставщик

en: Static
ru: Статическая

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Providers
ru: Поставщики

en: Category %label has been deleted.
ru: Категория %label была удалена.
