Persistent URL (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Label
sk: Označenie

en: System
sk: Systém

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Static
sk: Statický

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?
