Persistent URL (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: System
ta: கட்டமைப்பு

en: Provider
ta: வழங்குநர்
