Persistent URL (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: System
th: ระบบ

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ
