Persistent URL (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Label
tr: Etiket

en: System
tr: Sistem

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?
