Persistent URL (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Label
ur: عنوان

en: System
ur: نظام

en: Provider
ur: سہولت کار
