Push Framework (2.1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Subject
eu: Gaia

en: default
eu: lehenetsia

en: Label
eu: Etiketa

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Active
eu: Aktiboa

en: General
eu: Orokorra

en: Display modes
eu: Bistaratzeko moduak
