Push Framework (2.1.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Subject
pl: Tytuł

en: default
pl: domyślny

en: Label
pl: Etykieta

en: Teaser
pl: Skrót

en: Active
pl: Aktywne

en: General
pl: Ogólne

en: Display modes
pl: Tryby wyświetlania
