Push Framework (2.1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Subject
sl: Zadeva

en: default
sl: privzeto

en: Label
sl: Oznaka

en: Active
sl: Aktiven

en: General
sl: Splošno
