Push Framework (2.1.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Subject
sv: Ämne

en: default
sv: förvald

en: Label
sv: Etikett

en: Teaser
sv: Ingress

en: Active
sv: Aktiv

en: General
sv: Allmän

en: Display modes
sv: Visningslägen
