Push Framework (2.2.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Subject
eo: Temo

en: default
eo: defaŭlto

en: Label
eo: Etikedo.

en: Active
eo: Aktiva
