Push Framework (2.2.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Subject
fr: Objet

en: default
fr: défaut

en: Label
fr: Libellé

en: Teaser
fr: Accroche

en: Active
fr: Actif

en: General
fr: Général

en: Push
fr: Pousser

en: Display modes
fr: Modes d'affichage
