Push Framework (2.2.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Subject
gl: Asunto

en: default
gl: predeterminado

en: Label
gl: Etiqueta

en: Teaser
gl: Resumo

en: Active
gl: Activo

en: General
gl: Xeral
