Push Framework (2.2.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Body
id: Isi

en: Subject
id: Judul

en: default
id: standar

en: Teaser
id: Ringkasan

en: Active
id: Aktif

en: General
id: Umum

en: Display modes
id: Mode tampilan
