Push Framework (2.2.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Body
km: តួ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: default
km: លំនាំដើម

en: Label
km: ស្លាក

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Active
km: សកម្ម

en: General
km: ទូទៅ​
