Push Framework (2.2.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Subject
ru: Тема

en: default
ru: по умолчанию

en: Label
ru: Метка

en: Teaser
ru: Анонс

en: Active
ru: Активно

en: General
ru: Общий

en: Display modes
ru: Режимы отображения
