Push Framework (2.2.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: default
vi: mặc định

en: Label
vi: Nhãn

en: Teaser
vi: Bản tóm lược

en: Active
vi: Hoạt động

en: General
vi: Tổng quát
