Push Framework (2.2.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Subject
bs: Naslov

en: Label
bs: Oznaka

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Active
bs: Aktivan
