Push Framework (2.2.2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: default
ca: predeterminat

en: Label
ca: Etiqueta

en: Teaser
ca: Resum

en: Active
ca: Actiu

en: Display modes
ca: Modes de visualització
