Push Framework (2.2.2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Body
cs: Text

en: Subject
cs: Předmět

en: default
cs: výchozí

en: Label
cs: Popisek

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Active
cs: Aktivní

en: General
cs: Obecné

en: Display modes
cs: Režimy zobrazení
