Push Framework (2.2.2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: default
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Push
kn: ತಳ್ಳು
