Push Framework (2.2.3) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: default
fi: oletus

en: Label
fi: Tunnus

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Active
fi: Voimassa

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Display modes
fi: Esitystavat
