Push Framework (2.2.3) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Body
sk: Text

en: Subject
sk: Predmet

en: default
sk: predvolené

en: Label
sk: Označenie

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Active
sk: Aktívny

en: General
sk: Všeobecné

en: Display modes
sk: Režimy zobrazenia
