Push Framework (2.2.4) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Subject
be: Тэма

en: default
be: прадвызначана

en: Label
be: Подпіс

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Active
be: Актыўна

en: General
be: Агульны

en: Display modes
be: Лады паказу
