Push Framework (2.2.4) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Subject
cy: Testun

en: default
cy: rhagosod

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Active
cy: Gweithredol

en: General
cy: Cyffredinol
