Push Framework (2.2.4) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: default
is: sjálfgefið

en: Label
is: Merking

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Active
is: Virkt

en: General
is: Almennt
