Push Framework (2.2.4) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Subject
ml: വിഷയം

en: default
ml: സ്വതവേ

en: Label
ml: അടയാളം

en: Active
ml: സജീവമായ
