Push Framework (2.2.4) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Subject
ta: பொருள்

en: default
ta: இயல்புநிலை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: General
ta: பொது
