Push Framework (2.2.5) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Subject
hr: Naziv

en: default
hr: Zadano

en: Label
hr: Oznaka

en: Teaser
hr: Mamac

en: Active
hr: Aktivno

en: General
hr: Općenito
