Push Framework (2.2.5) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Subject
jv: Subyek

en: default
jv: gawan

en: Label
jv: Judul

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Active
jv: Aktif

en: General
jv: Umum
